Szeretné megalapozni a hosszú távú elképzeléseit egy sokoldalú, a piacon elismert, kiemelten magas színvonalú szakmai és vevő centrikus beszállítók termékeivel és szolgáltatásaival foglalkozó cégcsoportban?
Dinamikusan fejlődő kereskedelmi rendszerünkbe keresünk különböző szakterületek támogatására TERMÉKMENEDZSERT.

Feladatok:
- A kijelölt üzletág kereskedelmi stratégiájának támogatása, akciótervek megvalósítása
- Marketing tevékenységek előkészítése, új termékek bevezetése
- Fogyasztói szokások vizsgálata és figyelemmel kísérése, prezentációk és statisztikák elkészítése
- Az üzleti tervben meghatározott termékfejlesztési koncepciók piacra helyezésének előkészítése
- Piaci igények feltárása, javaslattétel új termékek, szolgáltatások felvételére.

Akivel szerződést kötünk, változatos és felelősségteljes, önállóságot lehetővé tevő munkavégzést és kiemelt jövedelmi csomagot kap.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
- Teljesítmény-orientáltság, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság.
- Minimum 3 éves gyakorlat adott projektekre vonatkozó prezentációk, ajánlatok készítésében, ezekkel kapcsolatos tárgyalások lebonyolításában, szerződések, megrendelések előkészítésében.
- Magas szintű számítógépes ismeret.
- Jó kommunikációs készség, vállalkozó szellem.
- Kreatív, stratégiai szemléletű személyiség.
- Igényes magával és környezetével szemben, kész a folyamatos fejlődésre.
- Magas kereseti igényhez párosuló munkavégzési hajlandósággal rendelkezik.
- Képes egy kialakított rendszerbe illeszkedni.
- Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel.

A munkavégzés helye:
Budapest és környéke

A pályázatot az info@nobysco.hu címre várjuk.

Kérdése van?
Keresse ügyfélszolgálatunkat a +36 1 951 2378 központi telefonszámon, vagy küldjön e-mailt az info[@]nobysco.hu címre.

Classic
Legyen Önnek is!
Present
Hűségét itt jutalmazzuk!
Party
Élje át az élményt!

Ismerje meg Ügyfélkártya típusainkat és az azokkal járó kedvezményeket! Rendelje meg az Ön számára legmegfelelőbbet és élvezze az egyedi lehetőségeket!

Bővebben...