Dinamikusan fejlődő kereskedelmi rendszerünkbe keresünk területi értékesítési képviselőt. Cégcsoportunk sokoldalú, a piacon elismert, kiemelten magas színvonalú szakmai és vevőcentrikus beszállítók termékeivel és szolgáltatásaival foglalkozik. Országos képviseletünk fejlesztéséhez olyan jelentkezőt várunk, aki szeretné megalapozni a hosszú távú elképzeléseit. Akivel szerződést kötünk, területi kizárólagosságot és kiemelt jövedelem csomagot kap.

Feladatok:
- Túraterv szerinti ügyféllátogatás a cégcsoport hatékonysági szempontjainak figyelembevételével.
- Személyre szabott értékesítési terv teljesítése.
- Megrendelések megvalósulásának biztosítása és szervezése.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
- Középfokú végzettség
- Minimum 3 éves területi képviselői gyakorlat
- Magas szintű számítógépes ismeret
- B kategóriás jogosítvány, kezdetben saját autó
- Jó kommunikációs készség, vállalkozó szellem
- Eredményorientáltság, tárgyalókészség

A munkavégzés helye:
Országosan, megyei régiókban és Budapest.

Pályázatot az info@nobysco.hu címre várjuk.

Kérdése van?
Keresse ügyfélszolgálatunkat a +36 1 951 2378 központi telefonszámon, vagy küldjön e-mailt az info[@]nobysco.hu címre.

Classic
Legyen Önnek is!
Present
Hűségét itt jutalmazzuk!
Party
Élje át az élményt!

Ismerje meg Ügyfélkártya típusainkat és az azokkal járó kedvezményeket! Rendelje meg az Ön számára legmegfelelőbbet és élvezze az egyedi lehetőségeket!

Bővebben...